تبلیغ دهندگان

کمپین های تبلیغاتی وایرال

ما آگهی‌های شما را در وب‌سایت‌های مرتبط با محصول و خدمات تان نمایش می‌دهیم. پلتفرم وایرال روشی موثر برای بالا بردن ترافیک شماست؛ همچنین با توجه به تعداد نمایش بالای آگهی‌ها، وایرال منجر به برندسازی و جذب سریعتر و ساده تر مشتری برای کسب و کار شما می‌شود.

کمپین خود را بسازید

هدف گیری پیشرفته

هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. پلتفرم وایرال امکان اعمال انواع هدفمندی‌ها شامل موضوعی، جغرافیایی، سیستم عامل و شبکه ای از بهترین نمایش دهندگان را فراهم کرده است.

برندسازی و معرفی ساده تر و سریعتر خدمات

کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند. زیرا در این روش تبلیغاتی تمام تمرکز و توجه مخاطب روی تبلیغ شما قرار می‌گیرد.

ویژگی های سرویس تبلیغات در پلتفرم وایرال

انتخاب موضوعی

سیستم هوشمند وایرال موضوع هر صفحه نمایش‌دهنده را تشخیص داده و شانس نمایش تبلیغ را در صفحات مرتبط افزایش می‌دهد.

انتخاب نمایش دهندگان

در پنل وایرال امکان انتخاب ناشرانی که بهترین نتیجه را به شما می‌دهند فراهم شده‌است. هزینه تبلیغ در تمامی این وبسایت‌ها یکسان است.

انتخاب دستگاه و سیستم عامل

شما می‌توانید نمایش تبلیغات خود را محدود به دسکتاپ یا موبایل کنید. در موبایل هم امکان انتخاب سیستم عامل iOS یا اندروید وجود دارد.

انتخاب محدوده جغرافیایی

وایرال با بررسی IP کاربران، امکان انتخاب محدوده‌ جغرافیایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید

انتخاب زمان نمایش

شما می‌توانید بازه زمانی نمایش تبلیغاتتان را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید نمایش را به ساعات خاصی از شبانه‌روز محدود کنید.

آزمون A/B

شما می‌توانید دو تبلیغ را از نظر بازخورد مخاطبان با هم مقایسه کنید. وایرال با انتخاب تبلیغ جذاب‌تر، تبلیغات شما را بهینه می‌کند.

همین امروز تبلیغات ویدیویی خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند

ساختن کمپین تبلیغاتی

مورد اعتماد برندهای بزرگ

وایرال به شما کمک میکند تا از تمام اطلاعات جزیی و دقیق تبلیغات خود آگاه باشید

+30

نمایش دهنده کاربر منحصر به فرد

+14M

کاربر هفتگی فعال

+2M

بازدید روزانه

در پلتفرم تبلیغاتی وایرال

فرمت‌های تبلیغاتی هر روزه در حال تغییر اند و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است. دسترسی به بهترین و متنوع‌ترین وب‌سایت‌ها به شما این امکان را می دهد تا فارغ از نوع کسب و کار شما، به گروه هدف تان نزدیک شده و پیام تبلیغاتی شما را به بهترین شکل انتقال دهیم. پلتفرم تبلیغاتی وایرال با ارائه بستری برای ایجاد تبلیغات ویدئویی، شما را در خلق کمپین‌‌های بازاریابی موثر و با کیفیت همراهی می‌کند.

فروشتان را توسعه دهید و مخاطبان جدید جذب کنید

بهترین و متنوع ترین وبسایت ها

بهینه سازی کمپین ها و تحلیل رفتار کاربران

به اهداف تبلیغاتی خود دست یابید

در بستر وایرال بیشتر دیده شوید

پلتفرم وایرال با رسانه های متنوع و بیش از 5 میلیون بازدید موفق در روز، فرصت منحصر بفردی برای تبلیغات ویدیویی بشمار می رود

تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل

با قابلیت قرار دادن لینک بر روی ویدیوهای تبلیغاتی برای هدایت کاربر به صفحه مورد نظر، این امکان وجود داردتا مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید

مدیریت و بهینه‌سازی کمپین‌ها

وایرال با ارائه‌ی گزارش های دقیق این امکان را به شما می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز با تغییر هدفگذاری‌‌ها و آزمودن رسانه‌های مختلف، بهترین و اثربخش‌ترین‌ها را برای تبلیغات خود انتخاب کنید و کمپین خود را بهینه‌سازی کنید.

مورد اعتماد برندهای بزرگ

بعضی از مشتریان وایرال

وایرال به شما کمک میکند تا از تمام اطلاعات جزیی و دقیق تبلیغات خود آگاه باشید

پشتیبانی

مشاوره تخصصی تبلیغاتی و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی

کارشناسان اتاق فکر وایرال ، می توانند طی یک فرآیند خلاقانه و با در نظر گرفتن محصول و بازار هدف شما، موثرترین ایده‌ها را در جهت داشتن کمپین‌های موثر تبلیغاتی به شما ارائه می‌کنند. شما می‌توانید برای استفاده از مشاوره تبلیغاتی وایرال، درخواست خودتان را به آدرس info[@]tavoos.net ایمیل کنید و یا با شماره 09126900900 تماس بگیرید

09126900900